Niveau 2 – gevorderden – MTB techniek trainingen rond Ermelo/Harderwijk – vrijdag – serie van 3
Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Niveau 2 – gevorderden – MTB techniek trainingen rond Ermelo/Harderwijk – vrijdag – serie van 3

12 november 2021 @ 10:00 - 12:30

€150

Jij hebt al enige MTB ervaring, beschikt over een goede basis, rijdt de meeste MTB parcours zonder problemen, maar wilt de lat een stukje hoger leggen.

Volg dan nu onze clinics Niveau 2 rond Ermelo/Harderwijk waarin wij alle MTB techniek behandelen. We grijpen eerst kort terug naar de basis welke goed moet zijn voordat we het niveau omhoog gaan brengen.  Wat behandelen we:

Clinic 1: Technisch Bochtenwerk – Technisch Klimmen – Snelheid
Technisch bochten werk in de kom-bocht of juist een platte bocht. Hoe haal je het meeste uit je klim, wist je dat het gebruik van je achterrem daar een heel grote rol bij speelt? Verder kijken we naar het maken én vasthouden van snelheid.

Clinic 2: Technische obstakels – Technisch rijden op snelheid – Wielen los!
Wij gaan aan de slag met obstakels op snelheid, hoe je goed je gewicht op of juist van je wielen afhaalt om ergens overheen of op te rijden. En we gaan met de wielen los, hoe doe je dit nu technisch op de juiste manier ipv op je snelheid te vertrouwen. Goed leren afzetten én landen!

Clinic 3: Technisch Dalen – Off Camber – Spelen met je gewicht “bike body separation”
Technisch afdalen met het behoud van snelheid en we gaan aan de slag om met extremere houdingen meer balans te creëren. Met meer vertrouwen Off Camber rijden? We gaan het je allemaal leren.

12 november clinic 1: Technisch Bochtenwerk – Technisch Klimmen – Snelheid
26 november clinic 2: Technische obstakels – Technisch rijden op snelheid – Wielen los!
10 december clinic 3: Technisch Dalen – Off Camber – Spelen met je gewicht “bike body separation”

De clinic worden gehouden op drie vrijdagen (om de twee weken) en in de tussenliggende tijd kun jij het geleerde in de praktijk oefenen of er met de groep op uit gaan.

Iedere clinic niveau 2 duurt 2.5 uur en wordt op en rond de parcours van Harderwijk/Ermelo gehouden.
Tijd: 10:00 – 12:30
Prijs: 150 euro pp voor de serie van drie clinics

 

Reserveer nu

Gegevens

Datum:
12 november 2021
Tijd:
10:00 - 12:30
Kosten:
€150
Evenement Categorie:
Evenement Tags:
https://forms.gle/6zVcq7NvmojPwQd58

Organisator

MTBTravel.nl
Telefoon:
0634492457
E-mail:
info@ts-mtb-adventure.nl

Locatie

Ermelo/Harderwijk
Leuvenumseweg 7
Harderwijk, 3847LA Nederland
+ Google Maps

Gepland voor 2020: Wales!

Geef je nu op en hoor als eerste de data en details van de Wales reis.

Gepland voor 2020: Super6 in Noord-Engeland.

Geef je nu op en hoor als eerste de data en details van de Super6 reis.

Graag ontvang ik een gratis folder

Vul jouw gegevens in voor een gratis folder met alle details per reis